Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Key Account Manager

(Warszawa, Warszawa, )
Key Account Manager


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Naszym klientem jest jedna z wiodących na polskim rynku firma szkoleniowa, będąca częścią międzynarodowego koncernu. Obecnie poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Key Account Manager
Nr ref: B2BAM/WAW

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi klientami firmy oferującej produkty z zakresu szkolenia kadr menedżerskich.

Kogo szukamy?
Idealny kandydat posiada doświadczenie w kontaktach b2b, szczególnie w sektorze średnich i dużych przedsiębiorstw, oraz w sprzedaży profesjonalnych usług dla firm handlowych i usługowych. Jest osobą bardzo komunikatywną, świetnie czującą się w sferach top managementu, cechującą się wysoką kulturą osobistą i znajomością biznesowego savoire vivre. Zna i swobodnie porusza się w rynku szkoleń dla sił sprzedaży i managementu średniego i wysokiego szczebla. Biegle posługuje się językiem angielskim (mile widziane certyfikaty angielskiego biznesowego). Jest nastawiony na osiąganie wyznaczonych celów, potrafi samodzielnie prowadzić pertraktacje dotyczące kontraktów na wysokie sumy oraz ma wysoką skuteczność (potwierdzoną referencjami) w pozyskiwaniu kluczowych klientów.

Co oferujemy?
- wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny na podstawie umowy o pracę;
- najwyższej klasy narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop i smartfon;
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach sprzedaży międzynarodowej korporacji szkoleniowej;
- system szkoleń prowadzonych przez specjalistów cenionych zarówno w kraju jak i na świecie;
- pracę w dynamicznym zespole ambitnych ludzi;

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego zarówno w języku polskim jak i angielskim na adres: mol@aptgroup.pl Prosimy o dodanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 12 Sierpien, 2011  20:51Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl