Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Instruktor rytmiki

(Rzeszów, Rzeszów, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Studio Tańca i Ruchu First Steps od lat działające na terenie południowo-wschodniej Polski rozpoczyna nabór na stanowisko

Instruktor Rytmiki

WYMAGANIA:
 Wykształcenie wyższe (min. licencjat) z pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej oraz ukończony kurs wychowania muzycznego
LUB
 Wykształcenie wyższe (min. licencjat) z wychowania muzycznego wraz z ukończonym kursem pedagogicznym.
 Doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć z rytmiki
 Dobry kontakt dziećmi
 Dyspozycyjność
 Umiejętność gry na instrumencie klawiszowym

MILE WIDZIANE:
 Prawo jazdy kat. B i własny samochód

ZADANIA:
 Prowadzenie zajęć z rytmiki w grupach organizowanych przez Studio Tańca i ruchu First Steps
 Opracowywanie materiałów dydaktycznych do w/w zajęć
 Przygotowywanie oraz przekazywanie rodzicom okresowych raportów z postępów ucznia

OFERUJEMY:
 Pracę w dużej i stabilnej Firmie w kreatywnym, zaangażowanym zespole ludzi pełnych pasji i chęci działania
 Atrakcyjne, konkurencyjne zarobki
 Pomoce naukowe

Praca na terenie województwa podarpackiego.
Znajdź nas w sieci: www.firststeps.edu.pl
Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem) proszę przesyłać na adres rzeszow@firststeps.com.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Proszę o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).