Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie og這szenie

Instruktor Rytmiki

(Lublin, Lublin, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Studio Ta鎍a i Ruchu First Steps od lat dzia豉j帷e na terenie po逝dniowo-wschodniej Polski rozpoczyna nab鏎 na stanowisko

WYMAGANIA:
&#8226; Wykszta販enie wy窺ze (min. licencjat) z pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej oraz uko鎍zony kurs wychowania muzycznego
LUB
&#8226; Wykszta販enie wy窺ze (min. licencjat) z wychowania muzycznego wraz z uko鎍zonym kursem pedagogicznym.
&#8226; Do鈍iadczenie w zakresie prowadzenia zaj耩 z rytmiki
&#8226; Dobry kontakt dzie熤i
&#8226; Dyspozycyjno嗆
&#8226; Umiej皻no嗆 gry na instrumencie klawiszowym

MILE WIDZIANE:
&#8226; Prawo jazdy kat. B i w豉sny samoch鏚

ZADANIA:
&#8226; Prowadzenie zaj耩 z rytmiki w grupach organizowanych przez Studio Ta鎍a i ruchu First Steps
&#8226; Opracowywanie materia堯w dydaktycznych do w/w zaj耩
&#8226; Przygotowywanie oraz przekazywanie rodzicom okresowych raport闚 z post瘼闚 ucznia

OFERUJEMY:
&#8226; Prac w du瞠j i stabilnej Firmie w kreatywnym, zaanga穎wanym zespole ludzi pe軟ych pasji i ch璚i dzia豉nia
&#8226; Atrakcyjne, konkurencyjne zarobki
&#8226; Pomoce naukowe

Praca na terenie wojew鏚ztwa lubelskiego.
Znajd nas w sieci: www.firststeps.com.pl
Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdj璚iem) prosz przesy豉 na adres lublin@firststeps.com.pl w tytule e-maila: rytmika
Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi kandydatami.
Prosz o do陰czenie klauzuli: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl