Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Dyrektor Regionalny

(Radom, Radom, )

Nowo powstała firma szkoleniowa Akademia Prymus poszukuje Dyrektora Regionalnego. Jeżeli jesteś osobą przebojową, kreatywną,potrafisz zarządzać grupą ludzi i chcesz osiągnąć sukces do naszego zespołu.
Zakres obowiązków:
&#8226; zarządzanie placówką w podległym regionie
&#8226; umiejętność budowania i pracy z zespołem
&#8226; realizacja planów sprzedażowych w zakresie usług szkoleniowych
&#8226; organizowanie pracy osób zaangażowanych w funkcjonowanie placówki szkoleniowej
&#8226; budowanie i kształtowanie wizerunku firmy na zewnątrz
Od kandydatów oczekujemy:
&#8226; doświadczenia na podobnym stanowisku
&#8226; zdolności organizacyjnych
&#8226; dużej kreatywnośći oraz samodzielności w realizacji planów na podległym terenie
&#8226; umiejętności w zakresie motywowania podległych pracowników
&#8226; prawa jazdy kat.B
&#8226; nastawienia na sukces
Oferujemy:
&#8226; pracę nowo powstałej firmie szkoleniowej
&#8226; elastyczny czas pracy
&#8226; wysokie zarobki
&#8226; pakiet szkoleń
&#8226; premie dla najlepszych
&#8226; możliwość swobodnego kreowania strategii sprzedażowych firmy
&#8226; możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach działalności firmy
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) z dopiskiem miasta i województwa na adres:
dyrektor@akademiaprymus.pl

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".