Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca zawodowy

(Ełk, Ełk, )

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCA ZAWODOWY
(praca wyłącznie na podst. umowy o pracę!)

Miejsce pracy: Ełk

Zakres obowiązków:
&#8226; udzielanie indywidualnych porad zawodowych
&#8226; prowadzenie grupowych zajęć aktywizujących przygotowujących osoby dorosłe do świadomego planowania kariery i podjęcia pracy zawodowej.

Wymagania:
&#8226; konieczne wykształcenie wyższe kierunkowe lub licencja doradcy zawodowego
&#8226; doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy zawodowego min. 0,5 - 1 rok
&#8226; mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych dla osób dorosłych
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy
&#8226; wysoka kultura osobista
&#8226; umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:
&#8226; pracę w oparciu o umowę o pracę w młodym, dynamicznym zespole
&#8226; atrakcyjny system wynagradzania

Osoby spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie do dnia 15 września 2012 r. CV na adres:
kadry@gielda.pracy.com.pl (w temacie prosimy wpisać: Doradca zawodowy)

tel. kontaktowy: Anna Powałka - (81) 743 84 00 wew. 23

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.