Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca edukacyjno-zawodowy | Oława

Brzeg, Brzeg,

Poszukujemy doradcy edukacyjno-zawodowego do prowadzenia zajęć w ramach projektu &#8222;Nowa jakość kształcenia w powiecie oławskim&#8221; współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe kierunkowe,
&#8226; 2 lata doświadczenia jako doradca zawodowy,
&#8226; dyspozycyjność - zajęcia będą prowadzone dla 132 uczniów ZSP i 311 uczniów CKZiU w Oławie, termin realizacji zajęć do 06.2018r.

Zakres obowiązków:
&#8226; przeprowadzenie Indywidualnych spotkań z doradcą edukacyjno-zawodowym dla 443 uczniów ( 8h/1 ucz.) obejmujących: indywidualną diagnozę i ocenę potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz predyspozycji osobowych do wykonania poszczególnych zawodów; planowanie ścieżki kariery zawodowej i podnoszenie kompetencji zawodowych;
&#8226; przeprowadzenie warsztatów grupowych (moduł I i II) z doradztwa dla 443 uczniów (45 gr.) po 10h/gr.:
a) Moduł I - Tworzenie dokumentacji aplikacyjnej (4h/gr.),
b) MODUŁ II - Przygotowanie się do autoprezentacji i rozmowy kwalifikacyjnej (6h/gr.),
&#8226; Spotkania grupowe (2 na grupę) z pracownikiem PUP Oława ( 4 godziny na grupę).

Usługa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Osoby spełniające kryteria i zainteresowane współpracą, prosimy o przysłanie CV przez formularz kontaktowy.

Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2014 r. , poz.1182, 1662).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 19 Kwiecien, 2017  14:53

Identyfikator: 609960

Wyświetleń: 2200