zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

sprzedawca-obsługa klienta-serwisant

(Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Stanowisko:
Sprzedawca sprzętu narciarskiego/Serwisant

Firma Klon-Ski,zajmująca się sprzedażą/wypożyczaniem/serwisem sprzętu narciarskiego na terenie Bielska-Białej i okolic,poszukuje pracowników. Możliwość przyuczenia do zawodu.

Opis stanowiska: -sprzedaż sprzętu zimowego,obsługa klientów i doradztwo
-serwisowanie nart i desek snowboardowych

Oczekujemy:
-statusu studenta (najlepiej w trybie zaocznym)
-komunikatywności
-dyspozycyjności (przynajmniej od pon. do piątku)
-dobrej organizacji pracy
-chęci rozwijania nowych umiejętności

Mile widziane:
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-znajomość branży narciarskiej

Oferujemy:
-miłą atmosferę
-rozwój umiejętności
-atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia na adres: poczta@klonski.eu lub pod nr: 033-813-83-21. O rozmowie kwalifikacyjnej poinformujemy Państwa telefonicznie.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 13 Wrzesien, 2010  12:31