zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

spawacz MAG

(Katowice, Katowice, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Poszukujemy osób do pracy tymczasowej na stanowisko:
Spawacz MAG

Miejsce pracy: Katowice-Zawodzie

numer ref.SP/NET

Obowiązki:

- prawidłowe spawanie elementów metodą MAG wcześniej przygotowanych na podstawie dokumentacji technicznej,
Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 5 lata
- uprawnienia do spawania metodą Mag 135,
- zdolności manualne,
- dokładność,
- znajomość rysunku technicznego na poziomie dobrym (test sprawdzający)
- chęć rozwoju osobistego.
Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową
- pracę w międzynarodowej firmie
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po okresie próbnym
- atrakcyjne warunki pracy
- udział w programie lojalnościowym pracowników Naszej Firmy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie Cv wraz z zamieszczeniem numeru referencyjnego ogłoszenia w tytule e-maila na adres: m.zasucha@personnelsolutions.pl
Aplikacje bez podanego numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane.