Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

przedstawiciel handlowy ( PH. Dzf)

ca³a Polska, Kraków,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Europejska Agencja Rekrutacyjna ERTA dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Poszukujemy przedstawicieli do dystrybucji ¶rodków dezynfekcyjnych na terenie ca³ej Polski.
Nr ref. PH/Dzf
Opis stanowiska:

- Budowanie strategii firmy w regionie
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o pozytywne relacje z
dotychczasowymi
- Kreowanie i dba³o¶æ o wizerunek firmy
Wymagania:
- Min. 2 lata do¶wiadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego najlepiej w bran¿y
dezynfekcyjnej
- Wykszta³cenie min. ¶rednie, najlepiej wy¿sze
- Prawo jazdy kat. B
- Komunikatywno¶æ
- Wysoka kultura osobista
- Posiadanie zarejestrowanej dzia³alno¶ci gospodarczej lub chêæ jej otworzenia
Oferujemy:
- Wynagrodzenie sta³e i atrakcyjny system prowizyjny uzale¿niony od wyników
- Ciekaw± pracê w rozwijaj±cej siê firmie
- Mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie CV na adres cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem ,,PH/Dzf&#8221;

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Og³oszenie dodane: Wtorek, 20 Kwiecien, 2010  16:36

Identyfikator: 171521

Wy¶wietleñ: 1484

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Przedstawiciel Handlowy
  2. Przedstawiciel Dzia³u Sprzeda¿y
  3. przedstawiciel handlowy - bran¿a FMCG, woj. ³ódzkie
  4. Przedstawiciel handlowy z jêzykiem angielskim
  5. Przedstawiciel handlowy-praca