zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. turystyki i eventów

(Warszawa, Warszawa, )

Nasz Klient to dynamicznie działające Biuro Podróży w Centrum Warszawy. W związku z rozwojem, do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:
Nr ref: WWK12STIE
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Sprzedaż oferty touroperatorów
Przygotowywanie ofert dla klienta indywidualnego i grupowego
Realizację celów sprzedażowych
Pozyskiwanie nowych klientów
Budowanie dobrych relacji z Klientami
Aktualizację oferty na stronie internetowej biura

Wymagania:

Doświadczenie (min 5 lat) w sprzedaży oferty touroperatorów
Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie
Umiejętności sprzedażowe i nastawienie na klienta
Wysoka kultura osobista
Bardzo dobra organizacja pracy
Komunikatywność
Znajomość systemów CRM
Znajomość systemu rezerwacyjnego Amadeus (rezerwacja biletów lotniczych)
Samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:
Pracę w młodym, przyjaznym zespole
Zatrudnienie na Umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego.
Wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży (podstawa + premia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: w.kuleczka@jobfinder.pl
w tytule proszę umieścić Nr Ref: WWK12STIE

Tel: 22 862 72 50

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;