zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

Senior Software Engineer/Architect Content Management(Java or .Net)

(Belgia, Leuven, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

Projektowanie i implementowanie naszych inteligentnych rozwiązań (bazujących na Alfresco i XML).
Wdrażanie klienta do projektów bazujących na bazie Alfresco.
Zbieranie wymogów aplikacji od użytkowników.
Wdrażanie rozwiązań przedsiębiorstwa.
Tworzenie wstępnych koncepcji projektów i dokumentów w ścisłej współpracy z klientem.
Zapewnienie superwizji dla klienta i pomocy technicznej.
Utrzymanie wdrożonych rozwiązań: nowe prośby, naprawianie błędów krytycznych.
Trenowanie pracowników, nadzór ich pracy, ciągłe podwyższanie jakości pracy.
Wymagania:

Tytuł magistra lub inżyniera nauk technicznych (stosowanych) lub adekwatne doświadczenie zawodowe
Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu dokumentami lub treścią (open source lub handlowymi)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Szczegółowość.
Myślenie konceptualne.
Znajomość języka niderlandzkiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem.

Wymagania techniczne:

5 lat doświadczenia w Java albo .Net
Praktyczna znajomość projektowania obiektowego (UML 2.0)
Znajomość technologii XML (XSD< XSLT,&#8230;)
(Java inżynier) Kontakt z programowaniem ramowym , jak Spring, Hinernate, Struts, JSF
Doświadczenie w zarządzaniu projektami albo platformami (Alfresco, plone, zope, OpenCMS, Sharepoint, Documentum, Livelink, Stellent, ...),
Znajomość technologii wyszukiwania (Lucene, komercyjnych)
Oferujemy:

Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i pracy w zespole młodych, dynamicznych i szybko rozwijających się osób.
Możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowych technologii i interdyscyplinarne podejście do rozwiązywania problemów.
Codzienne poszerzanie swojego doświadczenia.
Nagrody za wiedze, aktywne uczestnictwo i odnoszone sukcesy.
Bycie częścią zespołu, który przyniesie bardzo innowacyjne rozwiązanie do dynamicznie rozwijającego się rynku.
Bezpłatne zakwaterowanie.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl