zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik DziaŁu Lakierni/mieszalnik Farb

(Gliwice - strefa ekonomiczna , Gliwice, )

Agencja Pracy Tymczasowej New Horizon Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów &#8211; międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej &#8211; poszukuje Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK DZIAŁU LAKIERNI/MIESZALNIK FARB
Nr. Ref. PDL/GL/09

Miejsce pracy: GLIWICE

Zakres obowiązków:
- Mieszanie farb
- Zachowywanie odpowiedniej gęstości farb
- Tworzenie substancji zgodnie z wytycznymi
- Tworzenie dokumentacji odnośnie wykonywanych czynności

Wymagania :
&#8226; Wykształcenie zawodowe
&#8226; Minimum roczne doświadczenie w pracy na produkcji
&#8226; Precyzyjność, dokładność i zorganizowanie
&#8226; Zdolności manualne
&#8226; Gotowość do podjęcia pracy trzyzmianowej
&#8226; Chęć do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Stabilność zatrudnienia
&#8226; Atrakcyjne warunki pracy
&#8226; Praca w renomowanej firmie
&#8226; Szkolenie przygotowujące do wykonywania zawodu mieszalnika
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego

Kontakt:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e:mail: gliwice@new-horizon.eu umieszczając w temacie wiadomości:
nr ref. PDL/GL/09 lub &#8216;PRACOWNIK DZIAŁU LAKIERNII/GLIWICE&#8217;

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez Holding Alertec reprezentowany przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)"