zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Apteki- Rybnik

(Rybnik, Rybnik, )

Nasz Klient to spółka akcyjna działająca od kilkunastu lat z sukcesem na rynku polskim, posiada swoje apteki na terenie całej Polski. Poszukuje obecnie do swojego zespołu osobę z doświadczeniem do Rybnika na stanowisko:

Nr ref: WMM12KADR
woj. śląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie sprzedaży, obsługa pacjentów apteki &#8211; całościowe zarządzanie apteką,
Przyjmowanie towaru, zamawianie towaru,
Nadzór nad podległym personelem &#8211; zarządzanie zespołem,
Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług oraz obsługi Pacjenta,
Nadzór nad recepturą leków.

Profil Kandydata:

Wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika apteki,
Bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
Znajomość przepisów i norm prawnych dotyczących funkcjonowania apteki,
Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i w zespole,
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
Skrupulatność i odpowiedzialność,
Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).

Oferujemy:

Pracę na pełen etat,
Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
Pracę w młodym, ambitnym zespole fachowców,
Rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: m.maliszewska@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 0 22 862 72 50. Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WMM12KADR

(z dopiskiem&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 17 Kwiecien, 2012  10:28