zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnimy Menadżerów / Przedstawicieli

(Woj. lubelskie, Biała Podlaska, )

DRB Centrum Odszkodowań Spółka z o.o. jest jedną z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań. Zajmujemy się udzielaniem pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Reprezentujemy je w kontaktach z ubezpieczycielem i dokładamy wszelkich starań, by uzyskać w ich imieniu jak najwyższe odszkodowanie.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko: Menadżer/Przedstawiciel

Zadania:

Menadżer buduje własny zespół agentów, prowadzi rekrutacje, szkolenia i zarządza sprzedażą zespołu.

Przedstawiciel dociera do poszkodowanych w wypadkach, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem .
Po zdobyciu doświadczenia może budować swój zespół i zostać menadżerem.

Wymagania:
Wykształcenie **** minimum średnie
Niekaralność i dobra opinia w środowisku
Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Skuteczny system szkoleń
Wysokie prowizje zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (nie wymagamy działalności gospodarczej)
Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy
jasno wytyczoną ścieżkę kariery i możliwość awansu,
elastyczne godziny pracy,
sprawdzony i skuteczny system pozyskiwania klientów gwarantujący stabilność dochodów,

Aplikacje ze zdjęciem kierować do:
Andrzej Kołodziej
andrzej.kolodziej@drb.pl
tel. 669 969 190