Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnię promotora/promotorkę klubu.

(Kielce, Kielce, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Agencja Reklamowo-Marketingowa "Event" Sp. z o.o.

Poszukujemy młodych osób do promocji klubu!

Promotor/-ka Klubu

Miejsce pracy: Kielce
Region: świętokrzyskie

Opis stanowiska:
Jak będzie wyglądać Twoja praca?
&#183; Pracujesz 4 &#8211; 5 godzin w ciągu dnia/nocy - grafik dostosujemy indywidualnie do Twoich potrzeb. Promujesz nasz klub na głównym deptaku / rynku miasta. Podchodzisz do potencjalnych klientów, opowiadasz o naszym klubie i zachęcasz do jego odwiedzenia.
&#183; Zarabiasz 12 złotych za godzinę pracy i dodatkowo dostajesz 15 zł za każdego przyprowadzonego do klubu klienta, a pensję wypłacamy co tydzień!
&#183; Za miesiąc pracy dostaniesz około 3 000 złotych .
Wymagania:
Jeśli masz swobodę w nawiązywaniu rozmów z ludźmi, jesteś otwarty/-a, uśmiechnięty/a, to na pewno ułatwi Ci pracę i zwiększy Twoje zarobki!
Nie zwlekaj, zgłoś się do nas już dziś i zarabiaj pieniądze!


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl