Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Współpraca zdalna - Prawnik z doświadczeniem w pisaniu artykułów prawniczych

(Warszawa, Saska Kępa ul. Peszteńska 12 , Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Współpraca zdalna - Prawnik z doświadczeniem w pisaniu artykułów prawniczych

Kancelaria Prawna Skarbiec.Biz podejmie współpracę z prawnikami posiadającymi duże praktyczne doświadczenie w pisaniu artykułów prawniczych na tematy związane z prawem cywilnym, gospodarczym, handlowym, podatkowym i in.

Miejsce pracy: cała Polska (współpraca zdalna)
Wymiar pracy: dodatkowa
Numer referencyjny: pa/11/03/11
www.kancelaria.skarbiec.biz

Współpraca będzie polegać na świadczeniu pracy zdalnej, w oparciu o umowę zlecenia bądź umowę o dzieło, wynagradzanej według stałych budżetów na wykonane określonego artykułu. Współpraca w takiej formule nie wiąże się z koniecznością rezygnacji z dotychczas wykonywanej pracy.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie;
- samodzielną pracę i elastyczne godziny pracy;
- współpracę z Kancelarią o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikacje z numerem referencyjnym w temacie wiadomości, zawierające CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@skarbiec.biz

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl