Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Współpraca przy promocji nowej marki - prowizja.

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Jeżeli jest ktoś, kto dysponuje czasem (może wystarczy godzina dziennie), ma chęć uczestniczyć w czymś nowym i posiada wiedzę z zakresu pracy w internecie, budowaniu stron, pozycjonowaniu, obsługi programów graficznych, promocji bezpośredniej bądź ma niekonwencjonalne pomysły, to zapraszam. Nie potrzeba żadnych nakładów finansowych. Wystarczy chęć do pracy dla siebie. Potrzebuję tylko kilka osób na terenie Warszawy, zmotywowanych i chętnych do współpracy.

Sprawa dotyczy promocji produktu od początku. Jest to nowa marka (produkt elektrotechniczny) na rynku o dużym potencjale zastosowań. W ogrzewnictwie, medycynie, wypoczynku, kosmetyce, relaksacji, zootechnice i jeszcze innych branżach. O wszystkim powiem bądź odpowiem po kontakcie mailowym.

Najchętniej widziałbym ludzi o profilu marketing i zarządzanie oraz studentów. Jednakże każdy może wnieść w projekt pomysł, który będzie wyjątkowy. Ważna jest chęć, wiedza i determinacja. Na początek tylko na maile odpowiadam.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl