zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Wolontariat - OgÓlnopolska Trasa Koncertowa

(Warszawa - Marki, Warszawa, )

Fundacja Dziecięca Fantazja jest organizacją pożytku publicznego, której jedynym celem jest wnoszenie odrobiny radości w życie nieuleczalnie chorych dzieci poprzez spełnianie ich najskrytszych życzeń i fantazji.

W związku z intensywnym rozwojem oraz potrzebą spełniania coraz większej liczby dziecięcych fantazji poszukujemy osób, które dołączyłyby do zespołu Fundacji jako:

Wolontariusz

podczas koncertu DODY - jednego z koncertów charytatywnych
przeprowadzanych w centrach handlowych M1 w całym kraju.

Koncert odbędzie się na terenie CH M1 w pod warszawskich Markach 12 lipca 2011

Zadania:

Zachęcanie klientów centrum do wrzucania symbolicznej kwoty do puszek wolontariuszy. Całość zebranych pieniędzy zostanie przekazana na spełnianie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci.

Wymagania:

wielkie serce, zaangażowanie, nieobojętność na cierpienie innych, empatia,

odpowiedzialność, dobra organizacja, punktualność, uczciwość

chęć niesienia pomocy i sprawienia radości chorym dzieciom

Zaangażujemy każdą osobę, która nie potrafi przejść obojętnie obok ludzkiego cierpienia...

Oferta:

Udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej. Z wolontariuszami podpisujemy umowy wolontariackie oraz po dobrym wykonaniu zadania wystawiamy rekomendacje, które można wykorzystać w przyszłym życiu naukowym i zawodowym. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.

Przed zgłoszeniem prosimy o zapoznanie się z działalnością Fundacji Dziecięca Fantazja www.f-df.pl.
Zgłoszenia prosimy kierować pod adres email wolontariat@f-df.pl z dopiskiem &#8222;wolontariusz M1 &#8211; Marki&#8221; Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (22) 517 17 70.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.