Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Wolontariat

(Wielkopolska, Gniezno, )
Wolontariat


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Szanowni Państwo!
Swoją przygodę z polityką rozpocząłem w wieku 16 lat, kiedy to jako nieopierzony aktywista zostałem sekretarzem SMLD. Kolejnym ważnym krokiem w karierze młodego działacza były wybory samorządowe 2002. Wtedy to po raz pierwszy uzyskałem mandat społecznego zaufania i zostałem Najmłodszym Radnym Rady Miasta Gniezna. Nie byłem widzem, lecz aktywnym uczestnikiem debat i działań na rzecz lokalnej społeczności. Ponad 200 interpelacji jest tego najlepszym dowodem. Ponownie społeczeństwo pierwszej stolicy zaufało mi w roku 2006, a następnie w 2010. Uzyskałem najlepszy procentowy wynik spośród wszystkich kandydatów.
Kolejnym ważnym wydarzeniem był fakt, że władze krajowe SLD zaufały mi i powierzyły politykę multimedialną i Internetową. Było to w roku 2008.
Następnym krokiem, który nie będzie możliwy bez Waszej pomocy i zaangażowania ma być mandat Posła na Sejm RP VII Kadencji.

Ruszamy z zapisami do e-wolontariatu. Młodość idzie.

Już dziś dołącz do sztabu ŁUKASZ NACZASA. Pokaż wspólnie z nami jak powinna wyglądać NOWA JAKOŚĆ W POLITYCE . Do sztabu można zapisać się jako e-wolontariusz. Wyślij e-mail na Naczas@naczas.pl i czekaj na zadania bojowe. Osoby mieszkające w Wielkopolsce chcące pomóc w działaniach &#8222;fizycznych&#8221; również proszone są o kontakt podając nazwę miejscowości w której mieszkają.

czekamy!

Kompletujemy sztab. Wy też bądźcie NA CZASIE. Dołącz do sztabu Łukasza Naczasa.


Znajdziecie nas na facebooku - http://http://www.facebook.com/?sk=inbox&action=read&tid=MkHdgs1E9tEa5R7%2BE9Bmeg#!/groups/135321629883048?ap=1 »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl