zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Windykator Terenowy

(Kośćierzyna, Kościerzyna, )

Pośrednictwo Finansowe &#8222;Kredyty-Chwilówki&#8221; Sp. z o.o.  to solidna marka i sprawdzony pracodawca. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku usług finansowych oraz windykacyjnych zaowocowały nowoczesnymi i unikatowymi  metodami pracy. Jesteśmy skuteczni i wciąż się rozwijamy. Nasz sukces to efekt pracy zespołu ludzi, dla których profesjonalizm i zaangażowanie są najważniejsze, dlatego

Wykorzystaj tą okazję
I dołącz do Naszego zespołu, wyślij swoją aplikację na stanowisko:

Miejsce pracy: Kościerzyna

Zakres obowiązków:
Terenowa windykacja należności.
Monitorowanie nieterminowych płatności.
Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami windykacji.
Terminowe realizowanie procesów windykacyjnych.
Analiza przyczyn opóźnień w zakresie płatności.
Zachęcanie i motywowanie klientów do zapłaty.

Wymagania:
Zdolności przekonywania i negocjowania.
Umiejętność pozyskiwania i wykorzystywania informacji.
Obsługi komputera w stopniu umożliwiającym sprawną wymianę informacji.
Elastyczność i opanowanie w relacjach z klientami.
Dyspozycyjność i chęć podróżowania.
Aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Bezpieczeństwo i prestiż, dzięki umowie o pracę w stabilnej firmie.
Wygodę i komfort pracy, ponieważ zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, notebook, nawigacja itp.).
Ciekawą pracę w zespole ludzi, którzy tworzą silną grupę osób z pasją i zaangażowaniem.
Możliwość  rozwoju poprzez poznanie nowatorskich rozwiązań i zagadnień monitoringu windykacji należności dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów swojej pracy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV  i list motywacyjny wpisując w temacie preferowane stanowisko i miejsce podjęcia pracy.
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r.Dz.U.z 2002r.Nr 101,poz.923 ze zm.