Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Tworzenie opisów wydarzeń po angielsku i wyszukiwanie informacji

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Prosimy o UWAŻNE przeczytanie ze zrozumieniem niniejszego ogłoszenia, żeby nie było później zbędnych pytań czy wątpliwości. Ogłoszenie jest bardzo konkretne i zawiera wszystkie informacje, jakie potencjalnie zainteresowany powinien sobie przyswoić.

Anglojęzyczne wydawnictwo działające od 15 lat w Polsce, poszukuje sumiennej i zorganizowanej osoby znającej DOBRZE język angielski do tworzenia opisów rozmaitych wydarzeń w tym języku.

Praca wygląda w następujący sposób. Wchodzisz na podaną stronę internetową, na której znajduje się lista rozmaitych wydarzeń, imprez, konferencji itp. Następnie wyszukujesz w Internecie (np. Google, Wikipedia, strona organizatora) informacji na temat danego wydarzenia i kompilujesz / tworzysz jego opis w języku angielskim (większość wydarzeń posiada swoje strony a informacje o nich są dostępne właśnie po angielsku). Ważne tylko żebyś podał źródła (linki do stron internetowych), jeśli kopiujesz całe zdania bez wprowadzania zmian (czyli jak przy cytowaniu). Opis jest krótki (10-12 zdań) i zawiera najważniejsze informacje typu gdzie, kiedy, jak często, dla kogo, przez kogo itp. Nie jest to więc zwykłe "wklepywanie danych", ale kreatywne wyszukiwanie informacji oraz tworzenie opisów na tej podstawie. Naturalnie wyjaśnimy szczegółowo w jaki sposób wybierać te wydarzenia.

Od razu zaznaczamy, że (być może wbrew pozorom), praca wymaga dużej samodyscypliny, organizacji a jednocześnie naprawdę dobrej znajomości języka angielskiego (np. na poziomie CPE). Praca ta wymaga również sprawnego poruszania się po Internecie, umiejętności wyszukiwania i selekcji informacji. Generalnie jest to zadanie dla osób inteligentnych. Wymagamy rzetelności i sumienności a nie zwykłego "kopiuj-wklej".

Oferujemy wynagrodzenie 1000 zł netto (na rękę) za stworzenie 100 opisów. Z wybraną osobą podpiszemy oficjalną umowę o dzieło. Co więcej jednak, po zadowalającym wykonaniu zadania istnieje realna możliwość stałej współpracy a nawet zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, ponieważ potrzebujemy osoby na stanowiska redaktora - researchera, która (między innymi) zajmowała by się takimi rzeczami.

Nie mamy żadnych wymagań co do doświadczenia, wieku czy wykształcenia. Istotne jest to, co naprawdę potrafisz i jak pracujesz a nie jakie masz "papiery". Dlatego ogłoszenie kierujemy do wszystkich, także do studentów, bezrobotnych, osoby pracujące, ale mające wolny czas, emerytów i rencistów, po prostu wszystkich.

Osoby zainteresowane zostaną poproszone o zebranie informacji i wykonanie kilku próbnych opisów takich wydarzeń, żeby nie było wątpliwości czy sobie z tym poradzą.

Zapraszamy serdecznie!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl