zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Telefoniczna obsługa klienta francuskojęzycznego

(Poznań, Poznań, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

"Lubisz rozmawiać przez telefon
Chcesz potrenować Twój język francuski w rozmowach z Francuzami
Potrafisz nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje z Klientami
Angażujesz się w wykonywane zadania i wytrwale dążysz do wyznaczonych celów
Lubisz nowe wyzwania i pracę w zespole
Masz poczucie humoru i pozytywne nastawnie &#8230;"

Obowiązki:
* telefoniczny kontakt ze stroną francuską-przedstawienie oferty firmy
* pozyskiwanie nowych klientów
* dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:
* pracę w przyjaznym zespole
* profesjonalną opiekę native speakera na miejscu
* możliwość rozwoju osobistego
* podstawa oraz atrakcyjny system premiowy
* możliwość ustalenia indywidualnego grafiku pracy
Wymagania

* łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
* systematyczność i pracowitość,
* &#171;&#234;tre a l&#8217;aise&#187; w rozmowach w języku francuskim
* pomysłowość.....

Zapraszamy do kontaktu!

CV z dopiskiem "Obsługa klienta" prosimy przesyłać na adres: paulina.najewska@ipf.jobs