zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Technolog lakiernik proszkowy

(Zielona Góra, Zielona Góra, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Randstad Polska sp. z o. o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Oferujemy m.in. rekrutację pracowników stałych oraz dobór i zatrudnienie personelu tymczasowego, niezależnie czy jest to praca sezonowa dla studentów czy praca dla specjalistów, menedżerów, kadry zarządzającej.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjej z Zielonej Góry, poszukujemy osób na stanowisko:

technolog lakiernik proszkowy

Zakres obowiązków:

- lakierowanie komponentów metalowych
- nadzorowanie procesu lakierowania
- kontrolowanie jakości elementów
- przygotowywanie elementów do lakierowania

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe techniczne
- minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- znajomość technik lakierowania proszkowego
- umiejętność obsługi maszyny lakierniczej
- dokładność, sumienność i precyzja

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)