zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Technik Serwisu Turbin Wiatrowych

(Kolobrzeg, Trzebiatów, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Vestas jest liderem branży energetyki wiatrowej.
Vestas Northern Europe obejmuje obszar Skandynawii, Polski, Wielkiej Brytanii i Kraje Nadbałtyckie. Zajmujemy się sprzedażą, stawianiem i serwisowaniem turbin wiatrowych na tym obszarze.
Dział Serwisu w Vestas Poland zajmuje się utrzymaniem ruchu i serwisem turbin wiatrowych na terenie Polski i Krajów Nadbałtyckich
Opis stanowiska:
Główne zadania to bieżąca diagnostyka i naprawa turbin wiatrowych oraz przeprowadzanie okresowych konserwacji.
Wymagania:
Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy związanej z mechaniką, elektryką, automatyką. Wskazane jest wykształcenie kierunkowe w tych obszarach. Ze względu na środowisko pracy ważna jest znajomość języka angielskiego.
Wymogiem jest także brak przeciwwskazań do prac na wysokościach oraz dobra sprawność fizyczna.
Poszukujemy osób zaangażowanych i mobilnych - gotowych pracować w elastycznym czasie pracy i podróżować po Polsce i regionie. Niezwykle ważna jest dla nas motywacja, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy zespołowej.
Oferta:
Zapewniamy stabilna praca w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży.
Dajemy możliwość rozwoju poprzez liczne szkolenia, również zagraniczne.
Oferujemy dobry pakiet socjalny i atrakcyjne wynagrodzenie.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres email:

rekrutacja@vestas.com