zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Technik Serwisu

(Rzeszow, Rzeszów, )

Personel Compact - Agencja Doradztwa Personalnego dla swojego Klienta &#8211; wiodącego dystrybutora na rynku dostawców urządzeń kopiująco &#8211; drukujących poszukuje osób na stanowisko:

miejsce pracy: Rzeszów

Główne zadania:

- profesjonalna obsługa serwisowa urządzeń drukująco &#8211; kopiujących
- doradztwo w zakresie eksploatacji
- budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami.

Wymagania:
- minimum średnie wykształcenie technicznee (elektronika, informatyka lub mechanika)
- prawa jazdy kat. B.
- wiedza umożliwiająca instalację urządzeń w środowisku sieciowym
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w serwisie urządzeń kopiująco &#8211; drukujących lub sprzętu komputerowego, znajomość budowy i zasad pracy urządzeń biurowych.
sieciowych w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej
Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- dobrą atmosferę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop)
- możliwość rozwoju i szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową na adres: k.napiorkowska@personelcompact.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska oraz wybraną lokalizację.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)