zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Suwnicowy+operator WÓzka WidŁowego/ Od Zaraz

(Tychy, Oświęcim, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.
SUWNICOWY/ OD ZARAZ - Tychy
Od: Gi Group Sp. z o.o.
Opis stanowiska pracy
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
obsługę wózka widłowego, suwnicy
przemieszczanie materiałów

Wymagania
Uprawnienia na wózki widłowe
Orzeczenie psychologiczne na wózki widłowe
Uprawnienia do obsługi suwnicy
doświadczenie,

Oferujemy:
pracę w systemie zmianowym
atrakcyjne warunki zatrudnienia

Informacje dodatkowe:
&#8222;Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na czas określony
Ilość wakatów: 10
Branża: Transport / Spedycja / Dystrybucja
GI GROUP
AL. NIEPODLEGŁOŚCI 2
43-100 TYCHY
Kom.668 466 414

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 26 Listopad, 2012  19:26