Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Supply Chain Manager

(Warszawa, Warszawa, )
Supply Chain Manager Supply Chain Manager


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Działając w oparciu o biura zlokalizowane na całym świecie Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria oraz Life Science. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593/3.

Dla naszego Klienta, lidera w branży retail, poszukujemy obecnie Kandydatów posiadających praktyczną wiedzę na temat mechanizmów i procesów zachodzących w magazynie drogeryjnym.


SUPPLY CHAIN MANAGER
Warszawa
Nr ref.: SCM/AW/TOP


Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykreowanie rozwiązań dla powstających procesów magazynowych w zakresie Działu Organizacji Dostaw (od strony prognozowania i zasad tworzenia zamówień do dostawców), Działu planowania (od strony zasad dystrybucji towaru, planowania i organizacji dostaw na sklepy) oraz Działu Kontroli magazynu.Zadania:

&#8226; Wskazanie słabych punktów i rekomendacja zmian dla istniejących procesów,
&#8226; Zdefiniowanie poziomu zapasu i dostosowywanie jego struktury do tempa sprzedaży z uwzględnieniem dostępności towaru u dostawców i trwałości produktów i warunków magazynowania,
&#8226; Optymalizacja przepływu towarów, warunków magazynowych DC i sklepów,
&#8226; Współpraca z Category Managmentem w organizacji procesów zaopatrzeniowych,
&#8226; Kontrola prawidłowej realizacji procesów zaopatrzeniowych i magazynowych w sklepach i DC oraz inicjowanie działań korygujących,
&#8226; Usprawnianie procedur i narzędzi wspierających planowanie zapasów, przepływ dostaw do CD i sklepów,
&#8226; Wykreowanie, wdrożenie rozwiązań dla zapewnienia ciągłości dostaw z dostosowaniem właściwych środków transportu,
&#8226; Wykreowanie, wdrożenie planów obciążeń magazynu,
&#8226; Koordynacja ruchów magazynowych towarów,
&#8226; Definiowanie parametrów logistycznych optymalizujących zapas w sieci,

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie wyższe
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
&#8226; Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excell)
&#8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
&#8226; Kreatywność
&#8226; Dokładność
&#8226; Komunikatywność
&#8226; Zaangażowanie w realizację wyznaczonych zadań
&#8226; Odporność na stres

Dla najlepszego Kandydata oferujemy:

&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego
&#8226; Pracę w międzynarodowej organizacji

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres k.kapuscinska@kellyservices.pl. W temacie wiadomości prosimy koniecznie zamieścić numer referencyjny SCM/AW/TOP.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."

Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Jeżeli nie spełniasz wszystkich kryteriów - aplikuj do naszej bazy kandydatów!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl