Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Studenci potrzebni od zaraz!!

(Radom, Radom, )
Studenci potrzebni od zaraz!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Pomóż 1 z 1200 dzieci, które mają problemy w nauce i przez to nie wierzą w siebie. Zostań wolontariuszem AKADEMII PRZYSZLOŚCI w Radomiu!!

W tym roku 58 tysięcy dzieci nie przeszło do następnej klasy. AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI uczy dzieci mające porażki w nauce poradzić sobie w szkole i w życiu. Wolontariusz pomagając dziecku w nauce, buduje w nim poczucie własnej wartości i inspirujesz do pracy nad sobą. Przede wszystkim staje się dla swojego ucznia coachem, przyjacielem, starszym bratem. Podaje dziecku dłoń, by mogło wyjść ze świata porażek, daje poczucie bezpieczeństwa, pomaga uwierzyć w siebie i inspiruje do marzeń.

Wolontariusz AKADEMII PRZYSZŁOŚCI to ktoś absolutnie wyjątkowy. To możesz być właśnie Ty! Wystarczy, że raz w tygodniu będziesz pomagał w lekcjach jednemu dziecku. Wcześniej gwarantujemy Ci udział w specjalnych szkoleniach, które pomogą Ci stać się dla niego superbohaterem!

Zasada jest prosta: każdy wolontariusz raz w tygodniu pomaga w nauce jednemu uczniowi. Działamy już w 19 miastach. Na nasza pomoc w tym roku szkolnym czeka ponad 1200 dzieci. Poza pracą z dziećmi wolontariusze biorą tez udział w ciekawych szkoleniach, a nawet awansują. Przechodząc kolejne stopnie wtajemniczenia, mogą się sprawdzić jako liderzy, eksperci, trenerzy czy koordynatorzy.

Jeżeli chcesz zostać wolontariuszem w projekcie AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI Stowarzyszenia WIOSNA, wejdź na stronę www.akademiaprzyszlosci.org.pl kliknij w zakładkę ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM i postępuj wg wskazówek.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to nie tylko szansa dla dziecka na wyjście ze świata porażek, to także Twoja szansa na rozwój. Rozwijaj się pomagając dziecku!

ZOSTAŃ SUPER W I POKAŻ, ŻE NIE STRASZNA JEST CI WYŻSZA SZKOŁA POMAGANIA! Czekamy na Ciebie!!
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl