zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Stermotorzysta

(Świnoujście, Świnoujście, )

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta &#8211; światowego lidera branży petrochemicznej &#8211; aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Stermotorzysty

Nr ref.: SM/11/2012
Miejsce pracy: Świnoujście

Zadania:
&#8226; monitorowanie obszaru wodnego oraz udzielanie pomocy w sytuacjach zagrożenia
&#8226; sprawowanie nadzoru i odpowiedzialność za statek, przewożone osoby oraz ładunek
&#8226; dbanie o należyty stan techniczny statku, jego urządzeń oraz ich konserwację
&#8226; organizowanie oraz nadzorowanie prac członków załogi

Wymagania:
&#8226; patent stermotorzysty żeglugi śródlądowej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 23 stycznia 2003 r., w sprawie kwalifikacji zawodowych i składu załóg statków żeglugi śródlądowej
&#8226; 12- miesięczna praktyka pływania na statkach żeglugi śródlądowej o napędzie mechanicznym oraz zdany egzamin z zakresu wymaganej wiedzy i umiejętności praktycznych
&#8226; stopień chorążego Marynarki Wojennej lub Oddziału Morskiego Straży Granicznej oraz 3- miesięczna praktyka pływania na statkach żeglugi śródlądowej
&#8226; wiedza z zakresu praw i przepisów bezpieczeństwa oraz zasad technicznych
&#8226; bardzo dobra znajomość języka angielskiego, jako warunek konieczny
&#8226; doskonała umiejętność pływania
&#8226; wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:
&#8226; pracę w prestiżowym, międzynarodowym koncernie
&#8226; umowę o pracę tymczasową
&#8226; możliwość doskonalenia zawodowego
&#8226; atrakcyjne warunki zatrudnienia

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i języku angielskim oraz list motywacyjny na adres: szczecin@adecco.pl

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Styczen, 2013  13:18