zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

Stanowisko &#8211; regionalny koordynator projektu badania rynku

(Sandomierz, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Stanowisko &#8211; regionalny koordynator projektu badania rynku, województwo świętokrzyskie

Firma zajmująca się badaniami rynkowymi poszukuje Supervisorów grup ankieterskich do zarządzania podległymi pracownikami na terenie województwa świętokrzyskiego.

Zakres obowiązków:
- planowanie i motywacja pracy zespołu 14 ankieterów;
- kontrola wykonanych ankiet;
- bieżące raportowanie postępu wykonanych prac;

Okres zatrudnienia &#8211; projekt: grudzień 2012 &#8211; styczeń 2013
Umowa o dzieło.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy związanej z kierowaniem pracą zespołu;
- Mile widziane doświadczenie w projektach związanych z badaniami rynku;
- Własny środek transportu;
- Dobra organizacja pracy własnej z nastawieniem na realizację wyznaczonych celów;
- Znajomość języka angielskiego będzie atutem;

Oferujemy:
- Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku;
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Możliwość długofalowej współpracy przy kolejnych projektach;
- Rozwój zawodowy;
- Możliwość awansu;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: biuro3@ad-btl.pl w temacie maila wpisując: Supervisor, świętokrzyskie

W treści wiadomości prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"