zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

Sprzedawca oryginalnych części zamiennych do Warsztatów i Sklepów Niezależnych

(Zielona Góra, Zielona Góra, )

Firma GEZET , Dealer samochodów marki Mitsubishi w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko : &#8222;Sprzedawca oryginalnych części zamiennych do Warsztatów i Sklepów Niezależnych&#8221;

Zakres obowiązków:
- Aktywne pozyskiwanie nowych Kontrahentów (tworzenie bazy danych, rozbudowa, aktualizacja)
- Przygotowywanie ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości Kontrahenta
- Negocjowanie warunków współpracy / podpisywanie umów
- Rozwijanie sprzedaży poprzez wdrażanie, koordynację i nadzór akcji handlowych
- Wspieranie procesu sprzedaży poprzez fachowe doradztwo i koordynacje realizacji zamówień
- Skuteczne argumentowanie korzyści płynących ze stosowania oryginalnych części zamiennych
- Nadzorowanie realizacji ustalonych z Kontrahentami planów zakupów oraz respektowania terminów płatności
- Budowanie poprawnych, długofalowych relacji z Kontrahentami w obszarze działania

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie. zapewniające ogólną wiedzę n/t budowy i technologii napraw samochodów
Zdolności negocjacyjno &#8211; handlowe (orientacja na realizację celów handlowych)
Umiejętność dobrej organizacji pracy i planowania realizacji powierzonych zadań
Gotowość do częstych wyjazdów (wymagane prawo jazdy kategorii B)
Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
Umiejętność budowania dobrych, długofalowych relacji z Kontrahentami
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej (mile widziane)

Oferujemy:
Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Pracę w młodym, energicznym zespole
Szansę zdobywania praktycznych umiejętności
Stabilną pracę w miłej atmosferze
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
Możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na poniższy adres lub e-mail
rafal.boryn@gezet.pl
Gezet Głuchy i Spółka Spółka Jawna
Ul. Kasprzaka 1
66-400 Gorzów Wlkp.