zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzątaczka

(Sulejówek, Sulejówek, )

Biuro Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej zajmuje się doradztwem gospodarczym oraz usługami Human Resources dla firm zatrudniających osoby niepełnosprawne oraz dla firm, które wspierają istnienie miejsc pracy Osób Niepełnosprawnych w różnych formach.

Obecnie poszukujemy dla swojego klienta osób niepełnosprawnych na stanowisko:
SPRZĄTACZKA
miejsce pracy: drukarnia w Sulejówku

Zadania:
&#8226; Utrzymywanie czystości i porządku w biurze firmy oraz na hali produkcyjnej
Wymagania:
&#8226; posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
&#8226; sprawne ręce, brak przeciwwskazań do podnoszenia ciężarów o masie do 10kg
&#8226; odpowiedzialność oraz dokładność

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie na umowę o pracę (na początku na okres próbny &#8211; później na kilka lat)
&#8226; Wynagrodzenie 1500zł brutto w okresie próbnym
&#8226; Pracę zmianową w godzinach 15-20
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz skan orzeczenia o niepełnosprawności aplikacje niepełne nie będą brane pod uwagę. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zgłoszenia z wpisanym &#8222;Sprzątaczka/08/S&#8221; w tytule proszę wysyłać na adres : rekrutacja@bdirz.pl
BIURO DORADZTWA I REHABILITACJI ZAWODOWEJ
Dział Human Resources
Ul. Solec 81B lok 64A, 00-382 Warszawa
Tel. Kontaktowy 022- 321-38-30 lub 884-806-800

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 23 Sierpien, 2012  11:27