zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Spedytor Ftl

(Czeladź, Czeladź, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Damco Poland Sp. z o.o. (Part of the A.P. Moller-Maersk Group) poszukuje do swojego zespołu :
Spedytora
Ref. no : SPE/SIL/10.11
Miejsce pracy - Czeladź
Zakres obowiązków:
&#8226; Koordynowanie realizacji transportu drogowego
&#8226; Pozyskiwanie nowych Klientów i tworzenie własnej bazy przewoźników
&#8226; Budowanie partnerskich relacji z obecnymi klientami
&#8226; Merytoryczna kontrola nad dokumentacją spedycyjną
&#8226; Dbanie o dobry wizerunek firmy
Wymagania:
&#8226; Doświadczenie w pracy na stanowisku Spedytor, znajomość rynku trnasportowego
&#8226; Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
&#8226; Operatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
&#8226; Umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji w warunkach stresu
&#8226; Dobra organizacja własnej pracy
Oferujemy:

&#8226; Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy
&#8226; Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do osiąganych wyników
&#8226; Ciekawą pracę i możliwości rozwoju zawodowego

While sending your application, please put in title Ref. no.
hrjobpoland@damco.com
We will contact only selected candidates. All applications must contain the below clause. &#8220;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883