zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

Specjalista organizacji i wyszukiwania klientów z branży odpadowej

(42-310 Żarki, Pozostałe miejscowości, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

aktywne nabywanie znajomości z firmami zajmującymi się odpadami
nawiązywanie długotrwałych relacji
poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji
identyfikacja potrzeb klientów w celu dopasowania najlepszej oferty
realizowanie planów sprzedaży
utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
współpraca i doradztwo w zakresie wyszukiwania nowych klientów

Wymagania:

minimum 1,5 roczne doświadczenie w środowisku odpadowym - branża odpadów
wykształcenie minimum średnie
wiedza i umiejętności z zakresu zarządzania gospodarką odpadową
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
dobra organizacja pracy
energia i dynamizm w działaniu
wysoka kultura osobista
znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

umowę o pracę
stabilne warunki pracy (wynagrodzenie stałe premię)
pełne wyposażenie stanowiska pracy
pracę w miłym energicznym zespole