zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

Specjalista ds. współpracy z Działami Dystrybucji (czeski i angielski)

(Janki k. Warszawy, Warszawa, )

Nasz Klient to amerykańska korporacja zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości naukowo zaawansowanych produktów, stanowiących prosty sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia. Założona w 1980 roku firma ma swoje oddziały w ponad 60 krajach na całym świecie. Do swojego prężnie rozwijającego się zespołu w Jankach k. Warszawy poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Janki (k. Warszawy)
Nr Ref: WDR11HECA

Zakres obowiązków:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dbałość o poprawną formalnie, zgodną z wewnętrznymi procedurami i zasadami etyki pracę pracowników działów dystrybucji (Dystrybutorów) na terenie Czech i Słowacji, wsparcie Pracowników firmy w zakresie działania zgodnego z wewnętrznymi procedurami.
Ponadto do zadań Specjalisty należeć będzie poprawna formalnie i terminowa obsługa zleceń w zakresie &#8216;Compliance&#8217;, w tym doradzanie pracownikom w zakresie obowiązujących w firmie procedur, a także kontrola ich przestrzegania.

Profil kandydata:

Wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe (np. psychologia, prawo),
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Doświadczenie w obsłudze klienta, w dziale windykacji, reklamacji,
Doświadczenie w pracy z trudnym Klientem,
Biegła znajomość języka czeskiego,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Gotowość do podróży służbowych po Europie (głównie Czechy i Słowacja),
Sprawna obsługa komputera,
Asertywność, otwartość, pewność siebie,
Świetna organizacja pracy własnej,
Umiejętność logicznego myślenia, sprawnego rozwiązywania problemów,
Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
Umiejętności śledcze,
Umiejętność ustnej i pisemnej prezentacji,
Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
Zaangażowanie, samodzielność,

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwości rozwoju zawodowego,
Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy,
Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres d.rzepka@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 22 862 72 50. Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WDR11HECA

(z dopiskiem &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;