zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem holenderskim i francuskim

(Kraków, Kraków, )

Obecnie dla naszego Klienta, globalnej grupy firm energetycznych i petrochemicznych działającej w ponad 140 państwach, w której zatrudnionych jest ponad 112 000 pracowników, zlokalizowanej w Zabierzowie, poszukujemy osób na stanowisko logistyka z językiem holenderskim

Podstawowymi wartościami Naszego Klienta jest Szczerość, Uczciwość i Szacunek dla ludzi. Jeżeli wyznajesz podobne wartości i spełniasz wymagania, zapraszamy do przesłania aplikacji!

Czym ta oferta różni się od innych Centrów Usług?
Po pierwsze nasz Klient oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, w tym świadczenia dodatkowe, oraz umożliwia każdemu pracownikowi zaplanowanie swojej ścieżki rozwoju w ramach własnej firmy. Po drugie, oferuje pracę dynamiczną, kreatywną, gdzie poprzez stałe szkolenia i treningi kształcenie i rozwój swoich umiejętności to czysta przyjemność.

specjalista ds. obsługi klienta z językiem holenderskim i francuskim

Obowiązki:
planowanie dystrybucji towarów
ścisła współpraca z kierowcami, przewoźnikami, klientami oraz zespołami planowania
ocena realnej potrzeby i możliwości wprowadzenia zmian w harmonogramie
wprowadzanie zmian w harmonogramie dostaw
zarządzanie zachodzącymi zmianami: m.in. w GSAP: zmiany ładunku, trasy dostawy, pojazdu towarów przekazywanie informacji o zachodzących zmianach planowanych wysyłek pozostałym członkom zespołu
zarządzanie kontaktami z klientami
odpowiadanie na pilne zamówienia i zapytania klientów
określanie i wyznaczanie dodatkowych opat w przypadku pilnych zleceń od klientów
nadzór nad poprawnym wypełnieniem dokumentów i ich bieżącą aktualizacją

Wymagania:
płynna znajomość języka holenderskiego i francuskiego
dobra znajomość języka angielskiego
doświadczenie w obsłudze klienta
doświadczenie w dziale logistyki, spedycji i dostaw &#8211; mile widziane
orientacja na klienta
orientacja na szczegóły
umiejętność zarządzania czasem
organizacja pracy
dostępność

Nasz Klient oferuje:
ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa i premie
prywatną opiekę medyczną i indywidualne ubezpieczenia na życie
udział w szkoleniach umożliwiających zaplanowanie własnej ścieżki kariery
dofinansowanie do kart Multisport, możliwość korzystania z siłowni, boiska do siatkówki i piłki nożnej
praca w młodym dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV na adres: krakow_pu3@pl.randstad.com