zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. monitoringu i rekrutacji

(Warszawa, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy

&#8226; prowadzenie i koordynacja procesów rekrutacyjnych
&#8226; optymalizacja procesów rekrutacyjnych pod względem skuteczności działania
&#8226; prowadzenie i zarządzanie rejestrem BO uczestniczących w projekcie
&#8226; wprowadzanie danych BO do bazy
&#8226; bieżące monitorowanie osiągnięcia założonych celów i rezultatów projektu
&#8226; realizacja badań dotyczących rezultatów projektu
&#8226; przygotowanie sprawozdań i wniosków o płatność w części merytorycznej
&#8226; dbanie o poprawność i kompletność dokumentacji w projekcie
&#8226; archiwizowanie dokumentacji projektu
&#8226; współprzygotowanie konferencji podsumowującej projekt
&#8226; aktywne uczestnictwo w procedurach kontrolnych przeprowadzanych przez uprawnione instytucje

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania
&#8226; wykształcenie wyższe
&#8226; doświadczenie we wdrażaniu POKL i/lub realizacji projektów PO KL
&#8226; doświadczenie w sprawozdawczości, prowadzeniu ewaluacji i monitoringu projektów unijnych
&#8226; doświadczenie w samodzielnej rekrutacji uczestników projektów unijnych
Od kandydata oczekujemy także:
- samodzielności,
- kreatywności i wdrażania nowych sposobów rekrutacji uczestników projektu,
- dobrej obsługi komputera i innych urządzeń biurowych
- umiejętności biegłego posługiwania się internetem
- dobrej organizacji pracy
- zaangażowania
- staranności rzetelności
- bardzo dobrej komunikatywności
- wysokiej kultury osobistej

Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu i aplikowaniu o dofinansowanie z funduszy europejskich.

Oferujemy
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazną atmosferę
- pracę w młodym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty:

1.Życiorys
2. List motywacyjny zawierający oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o następującej treści: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. monitoringu
i rekrutacji prowadzonej przez Systema Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Cv i list motywacyjny prosimy nadsyłać na adres mailowy: office@systema.pl w terminie do dnia 17 grudnia 2010. W tytule maila należy wpisać &#8222;Rekrutacja **** specjalista ds. monitoringu i rekrutacji, Warszawa&#8221;
Oryginały dokumentów poświadczających kwalifikacje kandydat zobowiązuje się okazać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Oferty kandydatów niespełniających wymagań formalnych oraz oferty kandydatów, którzy nie zostaną wybrani
w wyniku rekrutacji do zatrudnienia zostaną zniszczone.