zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Zakupów

(Koszalin, Koszalin, )

Jesteśmy firmą z branży FMCG o profilu produkcyjno-usługowym. Historia naszej firmy sięga ponad 20 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych.
W związku z rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Zakres obowiązków:

&#8226;&#61472;Wysyłanie zapytań ofertowych, analiza warunków ofertowych, negocjacje;
&#8226;&#61472;Realizacja i wysyłka zamówień materiałowych
&#8226;&#61472;Monitorowanie dostaw, realizacji zamówień, aktualizacja terminów dostaw;
&#8226;&#61472;Egzekwowanie warunków handlowych zgodnie z otrzymywanymi ofertami;
&#8226;&#61472;Organizowanie dostaw zamówionych materiałów
&#8226;&#61472;Ocena zapotrzebowań materiałowych
&#8226;&#61472;Nadzór nad procesem reklamacji

Oczekiwania względem kandydata:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane dwuletnie, w firmie o rozbudowanych procesach logistycznych) lub w sprzedaży
- Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację telefoniczną i e-mailową
- Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności MS Office - Excel)
- Mile widziana znajomość programów klasy ERP
- Dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne poparte sukcesami
- Duża samodzielność w działaniu i nastawienie na cel
- Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
- Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

&#8226; Stabilną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie o dużym potencjale
&#8226; Możliwość rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych
&#8226; Konkurencyjne wynagrodzenie
&#8226; Niezbędne narzędzia pracy

Kandydatów prosimy o przysyłanie swoich aplikacji (CV wraz z Listem motywacyjnym) do dnia 08.03.2011r. na adres e-mail: katarzyna.sadowska@mps.koszalin.pl , w temacie wiadomości wpisując &#8222;Specjalista ds. zakupów&#8221;.

Do aplikacji prosimy dołączyć poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.