zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

(Ustka, Rewal, Ustka, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Zakres obowiązków:
organizacja biura sprzedaży dla produktów branży deweloperskiej, powierzonych przez pracodawcę (sprzedaż i wynajem apartamentów nad morzem)
przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych firmy
stworzenie sieci sprzedaży w Internecie oraz na rynku tradycyjnym
nawiązanie współpracy z niezależnymi podmiotami w zakresie sprzedaży (biura, agencje)
stworzenie własnej bazy danych oraz jej bieżąca aktualizacja
pozyskiwanie nowych klientów oraz reprezentowanie dewelopera w kontaktach z dotychczasowymi klientami
opracowywanie strategii sprzedaży, reklamy oraz ich budżetowanie; po uzyskaniu akceptacji kierownictwa &#8211; monitoring oraz odpowiedzialność za realizację poszczególnych etapów przedsięwzięć
aktywna współpraca z działem technicznym i architektem firmy
przygotowywanie raportów z wyników własnej działalności
monitorowanie rynku sprzedaży, również pod wpływem działań firm konkurencyjnych
kontakt z radcą prawnym firmy w kwestiach prawnych (umowy sprzedaży, najmu)

Wymagania:
wykształcenie: wyższe,
prawo jazdy kat. B
bardzo dobra znajomość j. niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie
wieloletnie doświadczenie (odpowiedzialność za działania komercyjne)
nietuzinkowa kreatywność, innowacyjność, charyzma, żywiołowość, bezpośredniość w kontaktach z klientami, komunikatywność
wysoka kultura osobista
dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
zdolność wydajnego planowania dnia pracy i samodzielność działania
dyspozycyjność

Oferujemy:
wynagrodzenie stałe i dodatkowe, proporcjonalne do osiągniętych wyników
pracę mobilną, częste wyjazdy do klienta, pośredników
praca również w biurze sprzedaży na terenie projektu w sezonie letnim (Rewal)

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: anja.rewal@gmail.com