Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie og這szenie

Specjalista ds. Nieruchomo軼i Inwestycyjnych

(Koszalin, Ko這brzeg, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Specjalista ds. Nieruchomo軼i Inwestycyjnych - Koszalin
Polska -
Bran瞠: Budownictwo /Geodezja/ Nieruchomo軼i, Inne, bankowych
Firma:
Opis stanowiska pracy:
Etif Polska - Agencja Doradztwa Personalnego - Obecnie dl anaszego Klienta - Firmy od 20 lat 鈍iadcz帷ej kompleksowe us逝gi na zlecenie polskich i zagranicznych inwestor闚 poszukujemy osoby na stanowisko:

Oczekujemy:

- wykszta販enie wy窺ze &#8211; techniczne, prawnicze, zarz康zanie/marketing lub ekonomiczne,
- bardzo dobra znajomo嗆 pakietu MS Office, mile widziana znajomo嗆 programu AutoCAD,
- co najmniej 3-letnie do鈍iadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
- umiej皻no嗆 bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole,
- atutem b璠zie znajomo嗆 bran篡 przygotowania i realizacji inwestycji oraz znajomo嗆 zagadnie prawa budowlanego.
- komunikatywno嗆 i wysoka kultura osobista,
- dobra znajomo嗆 angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,
- dyspozycyjno嗆.
Obowi您ki:

- przygotowywanie i koordynacja opracowywania dokumentacji w celu pozyskania
nieruchomo軼i dla projektu inwestycyjnego,
- koordynacja procesu zawierania um闚 w celu zakupu czy dzier瘸wy nieruchomo軼i,
- prowadzenie negocjacji i uzgodnie z w豉軼icielami nieruchomo軼i,
- prowadzenie uzgodnie z instytucjami administracji,
- udzia w rozwijaniu projekt闚 inwestycyjnych,
- wsp馧praca z projektantami,
- organizacja obs逝gi klient闚,
- odbywanie wizyt w terenie.
Oferujemy:

- prac w dynamicznie rozwijaj帷ej si firmie,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- du膨 samodzielno嗆 w dzia豉niach.
Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofert, oraz spe軟iaj帷e powy窺ze kryteria prosimy o przes豉nie CV na adres e-mail rekrutacja@etif.eu w tytule e-mail podaj帷 nr ref.DDP/01.
Jednocze郾ie uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli: &#8222;Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl