zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista Ds. Organizacji SzkoleŃ

(Ełk, Kolno, )

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

SP. DS. ORGANIZACJI SZKOLEŃ

Miejsce pracy: Ełk

Zakres obowiązków:
 organizacja i obsługa szkoleń finansowanych ze środków EFS
 prowadzenie, weryfikacja i archiwizacja dokumentacji szkoleniowej
 współpraca z podwykonawcami i wykładowcami, przygotowywanie harmonogramów i materiałów szkoleniowych
 rekrutacja Uczestników szkoleń
 monitorowanie wskaźników projektu
Wymagania:
 wykształcenie wyższe
 doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku m.in. 1 - 2 lata
 mile widziane doświadczenie z zakresu realizacji projektów współfinansowanych z EFS
 mile widziana znajomość PZP i procedur przetargowych
 bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i programów biurowych
 bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów
 umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
 uczciwość, umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielność
 skrupulatność, odpowiedzialność

Oferujemy:
 pracę w młodym, dynamicznym zespole
 atrakcyjny system wynagradzania

Osoby spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie swojego życiorysu zawodowego do dnia 31 października 2012 r. e-mailem na adres:
kadry@gielda.pracy.com.pl (w temacie prosimy wpisać: Ełk_org. szkoleń)

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.