zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

Spawacz / Ślusarz Konstrukcji Stalowych (miejsce Pracy: Toruń)

(Środa ŚlĄska, Środa Śląska, )

Działamy na rynku od 12 lat i możemy poszczycić się zaufaniem blisko 500 klientów na terenie całego kraju, z którymi współpracujemy w ramach umów stałych. Obecnie Jesteśmy aktywnymi członkami Business Center Club i Polskiego Stowarzyszenia Czystości. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008 przyznany przez Lloyd&#8217;s Register Quality Assurance Limited, Medal Europejski dla Usług oraz Certyfikat Wielkopolska Jakość.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
SPAWACZ / ŚLUSARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH (Miejsce Pracy: Toruń)

OBOWIĄZKI
 Spawanie elementów do platform wiertniczych.

WYMAGANIA
 Znajomość rysunku technicznego,
 Czytanie procedur spawalniczych,
 Umiejętność spawania MAG/MCAW,
 Obsługa palnika gazowego,
 Znajomość oznaczeń spoin,
 Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
 Obsługa suwnicy sterowanej z poziomu roboczego.

OFERUJEMY
 Atrakcyjne wynagrodzenie,
 Zakwaterowanie,
 Kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane pracą proszone są o przesyłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych na e-mail: rekrutacja-wroclaw@clarsystem.pl lub kontakt telefoniczny: tel. 660-567-125 i 512-053-503.