Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz/Ślusarz - Agencja reklamowa

Łódź, Łódź,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Progres HR

to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, szkoleń oraz rekrutacji stałych. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z blisko 450 firmami na terenie całego kraju dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Miejsce pracy: Łódź
W chwili obecnej, dla jednego z naszych Klientów z branży metalowej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Spawacz/ Ślusarz

Opis stanowiska:

- spawanie aluminium

- praca z narzędziami spawalniczymi

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza

- punktualność, precyzja

- chęć do nauki, dalszego rozwoju

- zdolności manualne, zręczność

- samodzielność i zapał do pracy

Nr certyfikatu 5088

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)&#8221;. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Lipiec, 2013  14:30

Identyfikator: 470433

Wyświetleń: 2201