zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz 135, 141

(Łódź, Łódź, )

Opteam Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą rekrutacyjną z kapitałem fińskim, która poprzez sieć 31 biur, zlokalizowanych w Finlandii, Polsce, na Słowacji i na Filipinach świadczy usługi rekrutacji, doradztwa personalnego oraz leasingu personalnego w różnych sektorach gospodarki. Jesteśmy nowoczesną firmą rekrutacyjną, która działa zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej. Jedną z naszych najważniejszych reguł jest stosowanie zasad etyki. Wysokich standardów postępowania oczekujemy zarówno od siebie, jak i od naszych partnerów.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów - fińskiej firmy produkcyjnej, wytwarzającej podzespoły maszyn i urządzeń dźwigowych, maszyn dla przemysłu papierniczego, energetyki oraz maszyn dla przemysłu zbrojeniowego poszukujemy osób na stanowisko:

SPAWACZ 135, 141 (stal czarna i nierdzewna )
Miejsce pracy: Łódź
Nr. Ref. SP/Ł/07/2011

OPIS STANOWISKA:
Do obowiązków na wskazanym stanowisku należy spawanie wielkogabarytowych elementów ze stali czarnej i nierdzewnej.
WYMAGANIA:
&#8226; Wykształcenie zawodowe;
&#8226; Doświadczenie w spawaniu metodą135 MAG oraz 141 TIG
&#8226; Certyfikat spawalniczy 135 MAG (grupa materiałowa 1) oraz 141 TIG (grupa materiałowa 8)
&#8226; Dobra znajomość rysunku technicznego
&#8226; Zaangażowanie i umiejętność do pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

&#8226; Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
&#8226; Praca w systemie 3 zmianowym, cztero brygadowym
&#8226; Praca od zaraz

REKRUTACJA:
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie: CV ze zdjęciem wraz ze skanami aktualnych certyfikatów spawalniczych na adres: cvpl@opteam.fi z dopiskiem w temacie: SP/Ł/07/2011

KONTAKT:

Tel. 032 258 08 97

Opteam Poland Sp. z o.o.
40-121 Katowice
Ul. Chorzowska

Opteam Poland Sp.z o.o. jest agencją zatrudnienia działającą na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze certyfikatu 4458.

Prosimy o dopisanie w dokumencie CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym kwestionariuszu do przeprowadzenia procesu rekrutacji i dla potrzeb marketingowych OPTEAM POLAND Sp. z o.o.(zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Lipiec, 2011  22:26