Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz 135, 141

(Łódź, Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 


Opteam Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą rekrutacyjną z kapitałem fińskim, która poprzez sieć 31 biur, zlokalizowanych w Finlandii, Polsce, na Słowacji i na Filipinach świadczy usługi rekrutacji, doradztwa personalnego oraz leasingu personalnego w różnych sektorach gospodarki. Jesteśmy nowoczesną firmą rekrutacyjną, która działa zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej. Jedną z naszych najważniejszych reguł jest stosowanie zasad etyki. Wysokich standardów postępowania oczekujemy zarówno od siebie, jak i od naszych partnerów.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów - fińskiej firmy produkcyjnej, wytwarzającej podzespoły maszyn i urządzeń dźwigowych, maszyn dla przemysłu papierniczego, energetyki oraz maszyn dla przemysłu zbrojeniowego poszukujemy osób na stanowisko:

SPAWACZ 135, 141 (stal czarna i nierdzewna )
Miejsce pracy: Łódź
Nr. Ref. SP/Ł/07/2011

OPIS STANOWISKA:
Do obowiązków na wskazanym stanowisku należy spawanie wielkogabarytowych elementów ze stali czarnej i nierdzewnej.
WYMAGANIA:
&#8226; Wykształcenie zawodowe;
&#8226; Doświadczenie w spawaniu metodą135 MAG oraz 141 TIG
&#8226; Certyfikat spawalniczy 135 MAG (grupa materiałowa 1) oraz 141 TIG (grupa materiałowa 8)
&#8226; Dobra znajomość rysunku technicznego
&#8226; Zaangażowanie i umiejętność do pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

&#8226; Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
&#8226; Praca w systemie 3 zmianowym, cztero brygadowym
&#8226; Praca od zaraz

REKRUTACJA:
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie: CV ze zdjęciem wraz ze skanami aktualnych certyfikatów spawalniczych na adres: cvpl@opteam.fi z dopiskiem w temacie: SP/Ł/07/2011


KONTAKT:

Tel. 032 258 08 97

Opteam Poland Sp. z o.o.
40-121 Katowice
Ul. Chorzowska

Opteam Poland Sp.z o.o. jest agencją zatrudnienia działającą na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze certyfikatu 4458.Prosimy o dopisanie w dokumencie CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym kwestionariuszu do przeprowadzenia procesu rekrutacji i dla potrzeb marketingowych OPTEAM POLAND Sp. z o.o.(zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)&#8221;.


Ogłoszenie dodane
: Wtorek, 19 Lipiec, 2011  22:26Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl