zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz 131/141 aluminium ELBLĄG

(Elbląg, Braniewo, )

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268 powstała dzięki pasji przyjaciół, w odpowiedzi na potrzeby Klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Nowe wyzwania jakie stają przed menedżerami w zakresie rozwoju osobistego i wzrostu efektywności personelu zachęciły nas do zbudowania szerokiej i elastycznej oferty dostosowanej do potrzeb wielu branż oraz zróżnicowanych rozwiązań biznesowych.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:
Spawacz/Monter Aluminium

Wymagania
 doświadczenie min. 5 lat
 dyspozycyjność
 komunikatywność

Obowiązki
 spawanie w aluminium
 montaż
 przy produkcji naczep samochodowych

Mile widziane
 osoby spoza Elbląga
Oferujemy
 mieszkanie dla spawaczy spoza Elbląga (media po stronie pracownika)
 podniesienie stawki po okresie próbnym

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: tomasz.kaminski@toolip.pl. W temacie proszę wpisać: SpawaczAlum/Elbląg/2012. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Nie zapomnij o załączeniu poniższej klauzuli: \"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Toolip HR Sp. z o.o. Sp. K. &#8222;
Branża Inne przemysły produkcyjne
Stanowisko pracownik fizyczny
Lokalizacja warmińsko-mazurskie , Powiat: Elbląg (miasto)
Data dodania 2012-08-29

Kontakt
Firma: Toolip HR Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Tel: 58 551 92 40
Fax: 58 551 92 40
Email: tomasz.kaminski@toolip.pl

Ogłoszenie dodane: Sroda, 29 Sierpien, 2012  14:45