Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

¦lusarz-Spawacz bez wymaganego do¶wiadczenia (do przeszkolenia)

Bia³a k. P³ocka, Sochaczew,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Mirth Consulting, Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 11403), na zlecenie jednego ze swoich klientów poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Miejsce wykonywania pracy: Bia³a k. P³ocka
Rodzaj Umowy: Umowa o pracê tymczasow±
Wymiar etatu: Ca³y etat
Wynagrodzenie: od 10 z³ netto/godz + premie
System czasu pracy: 3 zmiany
Opis Stanowiska Pracy:
Poszukujemy osób, które chcia³by przeszkoliæ siê i podj±æ pracê na stanowisku ¦lusarz/Spawacz. Osoby, które deklaruj± chêæ podjêcia takiej pracy bêd± mia³y mo¿liwo¶æ podjêcia kilkudniowego (maksymalnie 5cio dniowego), bezp³atnego szkolenia, które przygotowa³yby do pracy. Istnieje mo¿liwo¶æ skrócenia szkolenia, je¶li kandydat bêdzie mia³ widoczne predyspozycje do pracy. Po zakoñczeniu szkolenia nastêpuje podpisanie umowy. Oferujemy pracê w systemie 3zmianowym na hali produkcyjnej w firmie zatrudniaj±cej kilkadziesi±t osób.
Oczekiwania:
poszukujemy osób, które wyra¿aj± chêæ podjêcia bezp³atnego szkolenia
gotowo¶æ do odbycia próbek spawalniczych
Brak przeciwwskazañ do pracy na 3 zmiany oraz na hali spawalniczej
Oferujemy:
Umowê o pracê tymczasow± za wszystkimi ¶wiadczeniami oraz p³atnym urlopem
Wynagrodzenie na poziomie minimum 10 z³ netto/godz + premie od wyrobienia (premia gwarantowana)
Dobr± atmosferê oraz pozytywne nastawienie do pracownika

Wszystkie osoby zainteresowane og³oszeniem proszone s± o przes³anie CV na adres mailowy lub kontakt pod numerem telefonu 516-730-780.

Og³oszenie dodane: Piatek, 25 Wrzesien, 2015  19:31

Identyfikator: 562681

Wy¶wietleñ: 1597

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶