Polska Darmowe Ogłoszenia

Ślusarz Narzędziowy -umowa o pracę, ATRAKCYJNE wynagrodzenie

Myślenice , Myślenice,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

&#183; Myślenice
ZADANIA:

&#183; Konserwacja form,
&#183; Tworzenie form wtryskowych,
&#183; Dostosowywanie form do potrzeb produkcji,
WYMAGANIA:

&#183; Doświadczenie związane z działem narzędziowni,
&#183; Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
&#183; Czytanie rysunków technicznych,
&#183; Umiejętność obsługi maszyn CNC - warunek konieczny,
OFERUJEMY:

&#183; Umowę o pracę,
&#183; Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny,
&#183; Premie miesięczne,
&#183; Szkolenia stanowiskowe,
&#183; Stabilne warunki zatrudnienia i realna możliwość awansu,
&#183; Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
&#183; Bony, paczki, wyjazdy integracyjne.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 03 Marzec, 2017  14:26

Identyfikator: 606622

Wyświetleń: 1977