zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Serwisant urządzeń

(Tarnowo Podgórne, Nowy Tomyśl, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

NEW HORIZON należy do międzynarodowej grupy Alertec - firmy, która działa w krajach Beneluksu i w Niemczech, a obecnie w związku z dynamicznym rozwojem otwiera oddziały w Polsce, dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

SERWISANT URZĄDZEŃ
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Zakres obowiązków:
&#8226; telefoniczne diagnozowanie problemu,
&#8226; realizacja wizyt serwisowych (diagnozowanie przyczyn usterki, wykonywanie niezbędnych do przeprowadzenia naprawy obserwacji i pomiarów u Klienta),
&#8226; realizacja serwisów gwarancyjnych,
&#8226; doradztwo techniczno-serwisowe dla Klientów.

Wymagania wobec kandydatów:
&#8226; znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
&#8226; biegła obsługa komputera (pakietu Office),
&#8226; umiejętność samodzielnego, efektywnego analizowania i rozwiązywania problemów,
&#8226; wysoki poziom kultury osobistej,
&#8226; czynne prawo jazdy kat. B,
&#8226; dyspozycyjność.

Mile widziana:
&#8226; wiedza z zakresu elektroniki, systemów wentylacyjnych lub maszyn rolniczych wykorzystywanych w hodowlach zwierzęcych,

Oferujemy:
&#8226; ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie o szerokiej współpracy międzynarodowej,
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
&#8226; pracę w systemie jednozmianowym,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia),

Kontakt:
New Horizon Sp. z o.o.
ul. Górna Wilda 73/8
61-563 Poznań
Tel. (61) 8 302 802
Kom. 500 063 658
Mail: i.swiecinska@new-horizon.eu