zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Serwisant Skuterów/Motocykli

(Długołęka, Wroclaw, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Miejsce pracy: Długołęka k/Wrocławia

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za montaż i naprawy skuterów/motocykli dostępnych w ofercie handlowej firmy TERG MediaExpert.

Do Twoich najważniejszych zadań będzie należało:

- wykonywanie napraw, przeglądów gwarancyjnych zgodnie z przyjętymi normami jakościowymi
- montaż nowych skuterów/motocykli

Wymagamy:

- wykształcenia zawodowego (mile widziane wykształcenia mechanicznego),
- doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane),
- dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość elektromechaniki (najlepiej jednośladów),
- dyspozycyjności,
- umiejętności pracy w zespole,
- zaangażowania w wykonywana pracę oraz własnej inicjatywy,

Kandydatom oferujemy:

- stałą stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu,
- pracę w młodym dynamicznym zespole,

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o aplikowanie CV i listu motywacyjnego za pomocą strony www.mediaexpert.pl wybierając zakładkę oferty pracy a następnie klikając wybrane przez siebie stanowisko