Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie og這szenie

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI I PRZETWARZANIA DANYCH

(Olsztyn, Olsztyn, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip Sp. z o.o. poszukuje dla swojego klienta, wiod帷ego producenta osprz皻u elektrotechnicznego, kandydata na stanowisko Specjalista ds. Planowania Produkcji i Przetwarzania Danych.
Wymagania :
&#183; Wykszta販enie: min. 鈔ednie o profilu technicznym lub informatycznym, mile widziane wykszta販enie wy窺ze kierunek zarz康zanie produkcj.
&#183; Znajomo嗆 podstaw j瞛yka angielskiego.
&#183; Do鈍iadczenie przy planowaniu produkcji w zak豉dzie produkcyjnym, w dziale technicznym, utrzymania ruchu.
&#183; Zdolno軼i analityczne.
&#183; Dobra organizacja pracy w豉snej i planowania pracy zespo逝.
&#183; Dobra umiej皻no嗆 korzystania z zasob闚 Internetu.

Opis stanowiska:

&#183; Opracowywanie szczeg馧owego planu i harmonogramu produkcji.
&#183; Bie膨ce monitorowanie i korygowanie realizacji plan闚 produkcyjnych przy wsp馧pracy Kierownika produkcji.
&#183; Nadz鏎 nad realizacj zlece produkcyjnych, zapewnienie optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych i zapewnienie terminowej realizacji zam闚ie.
&#183; Bliska wsp馧praca z innymi dzia豉mi firmy a zw豉szcza produkcji, zakup闚, logistyki i obs逝gi klienta.
&#183; Nadz鏎 nad stanami minimalnymi i maksymalnymi magazyn闚 w firmie.

Oferujemy :

&#183; Zatrudnienie w dynamicznie rozwijaj帷ej si firmie produkcyjnej.
&#183; Wynagrodzenie adekwatne do umiej皻no軼i i realizacji planu pracy.
&#183; Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego.

Dodatkowe informacje:

Od osoby zatrudnionej na wy瞠j wymienionym stanowisku wymagana jest gotowo嗆 do ci庵貫go rozwoju zawodowego, udzia w szkoleniach oraz kursach.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie swojej aplikacji na adres mailowy: jowita.grablewska@toolip.pl, z dopiskiem: Specjalista ds. Planowania produkcji.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl